Livecast Hakkında

Kurumsal iletişimin sosyal medya ve dijital dünya etrafında şekillendiği 2010 yılında Pozitiftv markası ile kurulmuştur.

Canlı yayınların kaliteli bir şekilde yapıldığında hedef kitleye erişmenin en etkili yolu olduğunu ön gören Pozitiftv, yaptığı teknoloji ve AR-GE yatırımları ile internet üzerinden canlı yayını uluslararası standartlar seviyesine taşıyarak markalar ve etkinlik sahipleri için verimli bir iletişim aracı haline getirmiş, henüz oluşmamış olan pazarı şekillendiren ve büyüten en önemli oyuncu haline gelmiştir.

2016 sonundan itibaren Livecast markası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  1. Üstün canlı yayın kalitemiz, teknoloji alt yapımız ve tecrübemiz sayesinde hizmet verdiğimiz kurumların en efektif ve prestijli şekilde hedef kitlesine ulaşmasını sağlarız.
  2. Önemli etkinliklerin canlı yayınlarını pozitiftv.com üzerinden yayınlayarak nitelikli bilginin yayılması ve topluma kazandırılması için çalışırız.
  3. Canlı yayın ve online video yayıncılığı konusundaki teknolojik yenilikleri sadece takip etmekle kalmaz, yeniliklere öncülük eder, geliştiririz.
  4. En kaliteli canlı yayın servisini sağlamak amacıyla canlı yayın prodüksiyonundan yayın alt yapısına, player ve destek servislerine kadar farklı displin ve dinamiklere sahip tüm ihtiyaçları Pozitiftv bünyesinde barındırırız.